W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Lista produktów producenta: Desigual - Outlet

Desigual to bezkonkurencyjna marka jeśli chodzi o połączenia kolorystyczne, fasony i kroje. Kreacje Desiguala górują ponad innymi. Żadna inna marka nie może się z nimi równać. To odzież tworzona z pasją ale i wyobraźnią. Fasony perfekcyjne, precyzyjnie wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Fasony, które są szokujące ale i wyzwalają pozytywną energię. Moc zaklęta w każdej sztuce odzieży. Zabawa kolorami i wzorami, które odpowiednio ale i ciekawie zestawione, dają możliwość nadania indywidualnego charakteru nie tylko ciuszkowi ale przede wszystkim osobie, która go wybrała.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 100 szt. Kolekcja Wiosna-Lato 2014/15 Lista Pakunkowa Damskie----------------------------Płaszcze - 35 szt.Spodnie -  25 szt.Spódnice - 10 szt.Bluzki -  5 szt.Sukienki - 2 szt. Męskie----------------------------Spodnie - 3 szt.T-shirt -   10 szt.----------------------------Dziecko - 10 szt.----------------------------

    Brak w magazynie !!!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji