W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Lista produktów producenta: Asos - Outlet

Asos to jeszcze mniej znana marka na terenie naszego kraju, ale z roku na rok zainteresowanie marką jest coraz większe czego dowodem są nowo otwierane sklepy tej sieci, ale przede wszystkim zadowolenie klientów, którzy bardzo często Asos polecają sobie wzajemnie. Pomimo, że salonów odzieżowych pod tym szyldem jak na razie jak na lekarstwo w naszym kraju, to jednak sprzedaż internetowa robi swoje i Asos święci coraz większe triumfy.

Asos zdecydowanie jest marką stawiającą na luksus i elegancję. Nie brakuje jednak w przypadku niektórych ich kolekcji nieco więcej odwagi i stylu, a więc tego czego poszukują raczej młodsi użytkownicy. Zdecydowanie Asos kieruje jednak swoją ofertę do odbiorcy dojrzałego, który gotów jest zapłacić za niebywale ciekawy styl i nienaganne wzory ubrań. Wszystkie one są wykonywane perfekcyjnie przez doskonałych projektantów, z którymi ta marka współpracuje. Firma jak na razie na terenie Polski działa skromnie, ale będzie z pewnością rozszerzała swoje wpływy. Na oficjalnej stronie firmy możemy znaleźć niesamowicie bogatą ofertę, gdzie będziemy również mogli złożyć zamówienie. Ta marka odzieżowa również trwale zagościła w polskich outletach, a więc jej wybór jest jak na tak mało znaną na terenie naszego kraju firmę dość spory. Wydaje się, że jedynie kwestią czasu jest moment, w którym Asos na stałe zagości w naszych miastach, a następnie w naszych codziennych garderobach.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • ASOS - Outlet

    Odzież 1 i 2-go gatunku. Najnowsza Kolekcja Outlet 2017/18 Większość zapakowana w worki foliowe.Micro defekty.Duży wybór sukienek ( 25% ) Produkty mogą mieć wyciętą metkę lub zamalowane logo. Mix Firm: Asos River Island Calvin Klein Gold Label Diesel Hugo Boss Chi Chi London Ted Besker Esprit Tfnc London Wero Moda i wiele innych cenionych...

    Brak w magazynie !!!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji