Tom Tailor Woman - Outlet

Women (damskie)

Najnowsza Kolekcja Outlet 2016/17

Marka Premium.Lista Pakunkowa (pobierz)

Więcej szczegółów

Na stanie


Mix rozmiarów
Towar posiada metki (dotyczy.gat. I)
Możliwość uszkodzeń do max 5% (dotyczy.gat. I)
Zdjęcia przykładowe z obecnej kolekcji

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 392 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 392 punktów może być zamienione na jeden bon do 10 dni o wartości 39,20 zł.Więcej sztuk niższa cena za sztukę !!!

Więcej informacji

Niesamowity świat miejskich inspiracji – marka Tom Tailor to sposób na zmienienie swojego stylu w oka mgnieniu.

Styl marki znany jest doskonale od kilku dekad. Powstała w 1962 roku w Hamburgu niemiecka marka doskonale wpisuje się we wszystkie nowoczesne i pożądane przez młodych i dynamicznych ludzi trendy. Sklepy tej marki rozsiane są po całym świecie. Kilkadziesiąt tysięcy punktów sprzedaży na terenie ponad 80państw świata robi oszałamiające wrażenie.

            Tom Tailor to marka, która wybiera jedynie najnowocześniejsze i najlepsze trendy i właśnie na ich podstawie tworzy niesamowite kolekcje odzieży, obuwia i dodatków, którymi zachwyca. W swojej ofercie posiada ona przede wszystkim kolekcje odzieży zarówno dla panów, pań, jak również dla dzieci.

Tom Tailor zachwyca przenikliwością stylu, wydobyciem piękna z każdej młodej osoby przy jednoczesnym podkreśleniu cech, na których właśnie osobom młodym najbardziej zależy. To wszystko w dodatku w doskonałej, przystępnej cenie, na którą na pewno będziesz sobie również mógł pozwolić. 

27 inne produkty w tej samej kategorii: