W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Tom Tailor Woman - Outlet

Women (damskie)

Najnowsza Kolekcja Outlet

Marka Premium.Lista Pakunkowa (pobierz)

Więcej szczegółów

Brak na Magazynie !!!


Mix rozmiarów
Towar posiada metki (dotyczy.gat. I)
Możliwość uszkodzeń około 5% (dotyczy.gat. I)
Zdjęcia przykładowe z obecnej kolekcji

LiveZilla Live Chat Software


Więcej sztuk niższa cena za sztukę !!!

Najbliższa wysyłka już
Jutro 10:00

Więcej informacji

Niesamowity świat miejskich inspiracji – marka Tom Tailor to sposób na zmienienie swojego stylu w oka mgnieniu.

Styl marki znany jest doskonale od kilku dekad. Powstała w 1962 roku w Hamburgu niemiecka marka doskonale wpisuje się we wszystkie nowoczesne i pożądane przez młodych i dynamicznych ludzi trendy. Sklepy tej marki rozsiane są po całym świecie. Kilkadziesiąt tysięcy punktów sprzedaży na terenie ponad 80państw świata robi oszałamiające wrażenie.

            Tom Tailor to marka, która wybiera jedynie najnowocześniejsze i najlepsze trendy i właśnie na ich podstawie tworzy niesamowite kolekcje odzieży, obuwia i dodatków, którymi zachwyca. W swojej ofercie posiada ona przede wszystkim kolekcje odzieży zarówno dla panów, pań, jak również dla dzieci.

Tom Tailor zachwyca przenikliwością stylu, wydobyciem piękna z każdej młodej osoby przy jednoczesnym podkreśleniu cech, na których właśnie osobom młodym najbardziej zależy. To wszystko w dodatku w doskonałej, przystępnej cenie, na którą na pewno będziesz sobie również mógł pozwolić. 

30 inne produkty w tej samej kategorii: