W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Modna odzież dziecięca outlet

Proponujemy ubrania dla dzieci i młodzieży. Nasz outlet odzieżowy umożliwia zakup asortymentu markowego. W ofercie znajdują się grupy produktowe konkretnych marek, jak Zara Kids, czy GAP. W zależności od wybranego zestawu ubrań, komplety mogą zawierać wyłącznie odzież dziecięcą outlet, jak i ofertę mieszaną, w której ubrania dla najmłodszych stanowią część całego zestawu.

Jako outlet oferujemy produkty z końcówek kolekcji bądź z drobnymi wadami fabrycznymi. Są to jednak dobre jakościowo ubrania, które nadają się od razu do noszenia. W asortymencie znajdują się elementy garderoby przewidziane na różne pory roku. Proponujemy koszulki, koszule, ale także spodenki, spódnice i wiele innych produktów dla młodszych i starszych dzieci, jak również dla nastolatków.

Dostępne w ofercie pakiety zawierają miks rozmiarów. Są to produkty dostępne w I oraz II gatunku. Określa to cenę danej oferty . Zachęcamy do współpracy przede wszystkim sklepy z ubraniami z rynku wtórnego i końcówkami kolekcji – dzięki naszym propozycjom za niewielką cenę mogą Państwo urozmaicić i uatrakcyjnić swój asortyment. Umożliwiamy zakup produktów już od 1 pakiety, czyli zaledwie 50 sztuk! Warto jednak pamiętać, że im większa ilość zakupionego towaru, tym niższa cena!

Odzież Dziecięca