W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Odzież Pimkie - Outlet

Marki PIMKIE nie trzeba przedstawiać żadnej kobiecie. Wywodząca się z Francji marka zdobyła już spore uznanie na terenie większości krajów Europejskich. Zawitała również pewien czas temu do Polski, gdzie stale poszerza sieć swoich sklepów. Cechuje ją oryginalność, śmiałe tworzenie trendów i wkraczanie na rynek w sposób pewny, odważny i zdecydowany. W produktach tej marki na pewno nie zabraknie kobiecości. Wszak marka kierowana jest przede wszystkim do Pań.

                Dość powiedzieć, że PIMKIE projektuje swoje ubrania we Francuskim Lille, włoskim Mediolanie czy też Barcelonie – miastach słynących z doskonałej jakości projektów odzieży wielu znanych marek. Firma skoncentrowana jest na modzie dla młodych kobiet w wieku nastoletnim i 20+. To specyficzna grupa odbiorców, gdzie również projektanci mają spore pole do popisu. Młode, dynamiczne i żywiołowe kobiety – takie właśnie osoby w PIMKIE bez trudu odnajdą coś dla siebie i zachwycą się niektórymi nader odważnymi na pozór projektami tej marki.

Kobiety poszukujące przede wszystkim delikatności, kobiecości, uwodzicielskiego i nierzadko odważnego stylu na pewno właśnie w salonach PIMKIE znajdą dla siebie idealne ubrania. Stylowe sukienki, barwne t-shirty, oryginalne fasony spodni, spódniczek i wiele innych, ciekawie zaprojektowanych elementów odzieży – to wszystko znajdziesz na pewno w marce PIMKIE. Odzieży tego producenta z pewnością nie zabraknie odwagi, stylu i wyrazistości. Odbiorcy tej marki właśnie wyrazistość cenią nade wszystko w PIMKIE. To właśnie styl, którego nie da się podważyć sprawia, że marka znana jest doskonale w wielu europejskich krajach, a teraz podbija również serca Polek.

Ciekawa stylistka odzieży PIMKIE przyciąga uwagę. Odzież tej marki to styl, obok którego osoba posiadająca gust nie będzie w stanie przejść obojętnie. To esencja kobiecości, stylu i luksusu, a przy tym stosunkowo tania marka, w której na pewno znajdzie się produkt na każdą kieszeń. Znajdziemy również wiele ciekawych i oryginalnych promocji, a także przecen, na które możemy liczyć cyklicznie.