W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Odzież Next - Outlet

NEXT to przedsiębiorstwo z Wielkiej Brytanii, którego siedziba znajduje się w Enderby (hrabsto Leicestershire).
Jego długoletnia tradycja sięga roku 1864, kiedy to Joseph Hepworth otworzył zakład krawiecki noszący nazwę Hepworth&Son.
W 1986 r. rozbudowana już wówczas firma oficjalnie zmieniła nazwę na NEXT.
Obecnie należy do niej blisko 700 sklepów, z czego około 500 znajduje się na terenie Wielkiej Brytanii, a reszta - głównie w Europie,
Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

O wysokiej renomie świadczy chociażby fakt, iż przedsiębiorstwo NEXT jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie (London Stock Exchange), a także znajduje się w prestiżowym indeksie FTSE 100.

NEXT to nie tylko odzież, ale również buty, różnego rodzaju dodatki, czy nawet artykuły dekoracyjne do wystroju wnętrz.

Swoją ofertę kieruje do kobiet, mężczyzn, dzieci (w tym noworodków) i młodzieży. Wybór jest niezwykle szeroki - od ubrań eleganckich, wizytowych, poprzez casualowe oraz nieco bardziej ekstrawaganckie, aż po odzież sportową.
Asortyment marki NEXT jest wyjątkowy i oryginalny, a na uwagę zasługuje nie tylko bogactwo wzorów, krojów i kolorów, ale również staranne wykonanie i doskonała jakość produktów.