Odzież Damska

Szeroki wybór jaki oferujemy sprawi, że każdy outlet zyska na konkurencyjności. Nasza oferta to markowe ubrania dla kobiet. Pochodzą z nadwyżek produktowych bądź końcówek kolekcji. Posiadają oryginalne metki i z reguły są w doskonałym stanie. Posiadamy również tańsze pakiety ubrań, które mają drobne uszkodzenia. Wśród oferowanych pakietów znajdują się produkty Asos, Bershka, Pimke i wielu innych znanych brandów.

Proponujemy pakiety, w których znajdują się wyłącznie ubrania markowe dla kobiet, jak też tzw. mixy, gdzie odzież damska i męska występują w różnych proporcjach. Bez względu na jakie rozwiązanie się Państwo zdecydujecie, możecie być pewni, że Wasz dotychczasowy asortyment zyska na atrakcyjności. Możemy zagwarantować doradztwo w zakresie trendów, dzięki czemu Wasz asortyment będzie zawsze „na czasie”.

Prezentujemy w asortymencie odzież damską casualową, imprezową oraz na ważne wyjścia. W pakietach – w zależności od sezonu – znajdują się koszulki, koszule, bluzy, bluzki, spódnice, sukienki, a także płaszcze i kurtki. Umożliwiamy zakup już od 1 pakietu – czyli 50 sztuk. Dzięki atrakcyjnej cenie takiego pakietu mogą Państwo niskim kosztem wypróbować nasze propozycje i zyskać punkty w naszym programie lojalnościowym.

Odzież Damska Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów