W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Odzież Mango - Outlet

Mango to firma pochodząca z Hiszpanii.Cechuje się klasyka fasonów oraz elegancją.

Przyciągające fasony skuszą nawet najwybredniejsze gusta.

Producent Mango, pozwoli na przeniesienie swojej garderoby w nieco cieplejsze klimaty. Hiszpański powiew lekkich i zwiewnych materiałów tworzących niesamowite kreacje. Marka odzieżowa wyróżnia się już sporym doświadczeniem, ponieważ swój początek miała w 1984 roku. Obecnie producent rozwinął sprzedaż swoich kolekcji w 105 różnych krajach.

Początkowo marka proponowała swoją odzież wyłącznie hiszpańskim odbiorcom. Jednam po kilku latach intensywnego rozwoju, a także po wprowadzeniu innowacyjnego na tamte czasy systemu Just-in-Time, sprzedaż szybko przeniosła się również na zagraniczne rynki. Pierwszym krajem podbitym przez markę Mango, stała się Portugalia. Później poszło jak z płatka. Nie ma się czemu dziwić, w końcu marka swoimi pomysłami i inspirującymi rozwiązaniami, podbijała serca wielu pasjonatów mody.

 

By jeszcze lepiej zasłynąć na międzynarodowym rynku, Mango postawiło również na dynamiczny marketing. W tym celu, podpisano wiele cennych kontraktów, między innymi z Penelope Cruz, czy też Scarlett Johansson. Cały trud pracy, oraz przystawanie przy swoich wzorcowych zasadach - zachowanie indywidualnego stylu, Mango mogło poszczycić się wieloma sukcesami. I niekoniecznie należy wspominać o wielomilionowej sprzedaży wszystkich proponowanych produktów, co jest oczywiste. Ale marka została doceniona również między innymi przez Botón - Mango Fahion Award.