W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Promocje, obniżki, przeceny

Nikt lepiej nie poluje na okazje, niż klienci sklepów odzieżowych – wiemy o tym doskonale! Dlatego postaraliśmy się, by nasza oferta pozwoliła Państwu:

  • oferować świetne promocje i obniżki w Waszych butikach i salonach,
  • wypełnić sklepowe półki i wieszaki setkami oryginalnych, modnych ubrań!

Jak to robimy? To proste: sami nieustannie organizujemy promocje i przeceny! Proponując Państwu towar w świetnej cenie, znacznie ułatwiamy Wam tworzenie ciekawej i bogatej oferty dla Waszych klientów – w ten sposób pomagamy sobie nawzajem!

Przeceny, dzięki którym Wasz punkt zarabia!

Korzystając z promocji w hurtowni StradiModa zyskujecie Państwo podwójnie. Dlaczego?

  • Po pierwsze: otrzymujecie ubrania w obniżonej cenie, a więc wydajecie na nie mniej, niż zazwyczaj.
  • Po drugie: możecie zaoferować je swoim klientom w cenie standardowej (i pomnożyć zysk) lub także zorganizować promocję (przez co zwiększycie sprzedaż, jednocześnie nie zmniejszając zysku).

W każdym przypadku zdobywacie więcej, a inwestycja się zwraca! Każda przecena to szansa na zwiększenie miesięcznego przychodu, dlatego warto trzymać rękę na pulsie! Wystarczy regularnie sprawdzać obniżki w naszej internetowej hurtowni odzieżowej, by zawsze mieć szansę na pomnożenie zysków w zasięgu ręki!

Nowe przeceny pojawiają się na bieżąco na taj stronie. Warto ustawić ją jako główną stronę w Państwa wyszukiwarce. Dzięki temu na 100% nie przegapicie następnej okazji! Skorzystajcie z oferty hurtowni już teraz – ale uwaga, liczba pakietów w obniżonej cenie jest ograniczona! Kto pierwszy, ten lepszy!

Spadek ceny

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów