W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Odzież Tom Tailor Mix - Outlet

Tom Tailor to niemiecka marka odzieżowa, której asortyment obejmuje przede wszystkim odzież, obuwie i dodatki.

Wszystkie tworzone od lat sześćdziesiątych produkty tej firmy skierowane są do osób młodych, dynamicznych i energicznych, którym zależy na podkreśleniu cech takich jak nowoczesność i doskonały styl pozostający jednak luźny i dopasowany do najnowszych trendów kreowanych przez największe centra modowe na naszym kontynencie. W ofercie znajdziemy między innymi jeansową odzież w luźnym stylu, solidnie wykonane obuwie miejskie, a także dodatki takie jak torebki damskie, okulary czy zegarki. Tom Tailor to więc marka, która idealnie pasować będzie do osób poszukujących własnego stylu i odpowiedniej formy wyrazu w przystępnej cenie. Prócz inspiracji największymi trendami w świecie mody firma dba również o to, by jej produkty nie były przesadnie drogie i by mogły sobie na nie pozwolić właśnie osoby młode.

Marka przez lata wypracowała olbrzymią sieć sprzedaży. Obecna jest w ponad 80 krajach świata, w tym również w Polsce. To łącznie sieć kilkudziesięciu tysięcy sklepów na terenie tych krajów.