W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Odzież Esprit - Outlet

ESPRIT to znana już na całym świecie marka specjalizująca się w projektowaniu i sprzedaży ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci. 

W ofercie firmy znajdziemy nie tylko odzież, ale i również modne artykuły aranżacji wnętrz.
Marka pochodzi z Kalifornii, została stworzona przez Susie i Doug'a Tompkinsa w 1968 roku, entuzjastów mody, których połączyła wspólna pasja. Założeniem firmy, która powstała w latach wielkiego przełomu kulturowego, od samego początku było tworzenie użytkowych ubrań o nowoczesnym kroju i ciekawej gamie kolorystycznej zgodnie z epokowym hasłem pokoju, miłości i harmonii.
Marka wkrótce rozsławiła się na całym świecie z uwagi na dbałość o jakość dobieranych materiałów i proekologiczne rozwiązania produkcji. Już w początkowym etapie rozwoju marki twórcy starali się wypromować ducha eko projektując ubrania z organicznej bawełny.
Firma zdobyła szybko popularność w całych Stanach oraz Europie, przykuwając uwagę klientów charakterystycznym logo i kampaniami tworzonymi w pozytywnym i spontanicznym stylu.