W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Odzież New Look - Outlet

Marka odzieżowa New Look powstała pod koniec lat sześćdziesiątych. Rok 1969 był czasem, kiedy marka zadebiutowała w Wielkiej Brytanii. Do Polski zawitała dokładnie 50 lat później, kiedy to w roku 2009 pojawił się ich pierwszy salon we Wrocławskim centrum handlowym Renoma. Stale rosnąca liczba sklepów na terenie naszego kraju jest żywym dowodem na zainteresowanie tą marką. Marka kieruje swoją ofertę przede wszystkim do ludzi czerpiących wiele z życia, chcących żyć pełnią życia, kolorowo i stylowo.

                New Look to również niebywale szeroka oferta co także jest docenianie przez klientów. W ich ofercie znajdziemy zarówno ciekawą odzież dla mężczyzn, jak i kobiet. Również młodzież dzieci nie pozostaną osamotnione w tej marce i na pewno odnajdą coś idealnego dla siebie. New Look często samodzielnie wyznacza trendy i nie potrzebuje poszukiwać wzorca dla siebie. Właśnie dzięki tej sile marki jest ona uwielbiana przez wielu stylistów, a także przez fachowców z dziedziny mody, którzy niejednokrotnie na łamach popularnych pism modowych chwalą tą markę. Firma dba przede wszystkim o niepowtarzalność wzorów i innowacyjność w designie, ale również przy tym stara się dopilnować, by cena dla klienta była przystępna. New Look to olbrzymia oferta odzieży damskiej – począwszy od sylwetki niezmiernie szczupłej, a skończywszy na dużo większych rozmiarach. Modne gadżety i dodatki znajdziemy w wielu ich sklepach. Większość sklepów tej sieci posiada również działy męskie, gdzie także większość panów bez trudu się odnajdzie.

                Od momentu, w którym New Look pojawiło się na rynkach światowych minęło sporo lat, a jednak marka nadal jest rozpoznawalna i chętnie kupowana przez wiele osób, zwłaszcza na Wyspach Brytyjskich gdzie firma ta święci ogromne triumfy i jest znana szerokiemu gronu odbiorców. W ofercie znajdziemy praktyczni całą garderobę – od koszul, t-shirtów, spodni po eleganckie marynarki i kamizelki. Ubrania tej marki oddają ekspresję, dobry gust i sporo elegancji, której nie brakuje dzięki doskonałym projektantom pracującym dla tej firmy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz