W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij

Odzież Pink Woman - Outlet

Pink Woman, czyli w naszym tłumaczeniu Różowa Kobieta to marka pochodząca z pięknej i słonecznej Grecji. Firma ta istnieje na rynku od 2004 roku. 12 lat działalności pozwoliło zyskać jej całe grono zadowolonych klientek, nie tylko z nadmorskich miasteczek. Dziś Pink Woman znana jest niemal w całej Europie. Początkowo firma trudniła się wyłącznie sprzedażą hurtową. Ekspansję detaliczną zaczęła znacznie później. Obecnie posiada ona trzynaście prywatnych sklepów, 73 salonów franczyzowych w galeriach i centrach handlowych oraz prowadzi sprzedaż swoich produktów w około 100 sklepach shop-in-shop. Można śmiało stwierdzić, że chociaż Pink Woman to nowa marka, odpowiednie rozmieszczenie na rynku greckim i cypryjskim pozwoliło zyskać jej sporo klientów i szybko wzbić się na wyżyny sukcesu.

Pink Woman kieruje się ściśle określonymi wartościami. Na pierwszym miejscu stawiają przede wszystkim etykę biznesu. Producent przyznaje się do współpracy z ponad setką dostawców tkanin i dodatków. Jednocześnie firma dba o środowisko naturalne, biorąc udział w inicjatywach z tym związanych. Można powiedzieć, że celem spółki jest dostarczenie wszystkim kobietom, nie tylko tym z klasy wyższej, ale również średniej i niższej wysokiej jakości ubrań w niskich, niemal konkurencyjnych cenach. Pink Woman wprowadza na rynek nowości, których projekty inspirowane były podróżami w najdalsze zakątki świata.

W ofercie Pink Woman znajdziemy niemal wszystko. Sam producent przyznaje, że niecodzienny design dostępnych ubrań stworzony został w oparciu o to, co widzieli pracownicy firmy podróżując po całym świecie. Szeroki zakres rozmiarów – od najmniejszego XS do największego XL sprawia, że każda kobieta znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. Oprócz ubrań – sukienek, spodni, bluzek, bluz, spódnic etc. Pink Woman oferuje nam buty począwszy od zwykłych trampek, poprzez sandały, a skończywszy na słupkach oraz obcasach. Dodatkowo na stronie producenta znajdziemy także dodatki: stylową biżuterię, okulary, torebki, paski, akcesoria do włosów oraz szaliki.

Jeżeli zatem szukacie czegoś wyjątkowego, na swój sposób niepowtarzalnego, a już na pewno ciekawego, koniecznie musicie zapoznać się z tym, co oferuje nam Pink Woman. Mimo nazwy, ubrania tej firmy dostępne są w różnorodnych kolorach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz