W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij
  • Brak na stanie
MISSPAP
  • MISSPAP

MISSPAP- Outlet


Najnowsza Kolekcja Outlet  

Sezon: Jesień - Zima

Gatunek: I

Lista Pakunkowa (pobierz)


zdjecie
Mix rozmiarów
Zdjęcia podgądowe
Możliwość uszkodzeń +/- 5% (dotyczy gat. I)


Wybierz ilość sztuk w pakiecie
Cena ( zaloguj się )

MISSPAP kieruje swoje ubrania do kobiet, które chcą czuć się modnie i pewnie niezależnie od sezonu, o co dba wewnętrzny zespół doświadczonych i kreatywnych projektantów. Owocem ich pracy jest ekskluzywna, wysokogatunkowa i wygodna w noszeniu odzież, dzięki której kobiety są w stanie ubrać się na każdą okazję - zarówno na ważne uroczystości, jak i codziennie, niezobowiązujące dni.

Z oferty tej marki warto szczególnie wyróżnić odważne kolekcje, które zwrócą uwagę młodszych użytkowniczek. Należy jednak pamiętać, że MISSPAP spodoba się także starszym, dojrzałym klientkom, które żyją na własnych zasadach i gotowe są zapłacić za oryginalny styl i unikalne wzory ubrań. Motorem napędzającym firmę do nieustannego działania jest przede wszystkim pasja oraz pragnienie oferowania modnych elementów - stworzonych do noszenia na zawsze.

142

Procedura zgłaszania Nielegalnych Treści i działania zgodnie z art. 16 Aktu o Usługach Cyfrowych: Na adres poczty elektronicznej biuro@stradimoda.pl dowolna osoba lub dowolny podmiot może zgłosić Usługodawcy obecność określonych informacji, które dana osoba lub dany podmiot uważają za Nielegalne Treści.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt