W tej witrynie stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług,statystyk,reklamy.Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

zamknij
  • Brak na stanie
  • PROMOCJA !!!
NEXT - Outlet
  • NEXT - Outlet

NEXT - Outlet


Najnowsza Kolekcja Outlet  

Sezon: Wiosna - Lato

Gatunek: I

Lista Pakunkowa (pobierz)


zdjecie
Mix rozmiarów
Zdjęcia podgądowe
Możliwość uszkodzeń +/- 5% (dotyczy gat. I)


Wybierz ilość sztuk w pakiecie
Cena ( zaloguj się )

Marka Next znana jest na naszym rynku już od dawna.
To firma stawiająca wysoko poprzeczkę przede wszystkim w kwestiach takich jak jakość materiałów używanych do produkcji odzieży.
Wśród firm odzieżowych to co wyróżnić może Next, to przede wszystkim firma z olbrzymimi tradycjami, które sięgają jeszcze XIX wieku.

Wtedy to w roku 1864 powstał pierwszy zakład krawiecki, a już rok później pojawił się pierwszy sklep z szyldem popularnym dziś jako Next.
To niezwykle duża firma, która posiada przeszło 500 sklepów rozlokowanych głównie na terenie Wielkiej Brytanii gdzie jest marką głęboko zakorzenioną w umysłach konsumentów.
Firma jednak na tym nie poprzestaje i śmiało podąża w kierunku kolejnych krajów, w tym również zdobywając serca Polaków i Polek.

Next jest więc firmą z olbrzymim stażem. To doświadczenie procentuje.
Firma przyzwyczaja nas do niebywale ciekawych propozycji kolekcji na sezony letnie i zimowe.
Aktualnie Next współpracuje z najwybitniejszymi projektantami mody i wieloma firmami podwykonawczymi, które dla nich pracują.
Dzięki temu oferta jest naprawdę niebywale elastyczna, a projektanci nie tylko starają się wpisać w aktualnie obowiązujące trendy, ale również są to osoby ambitne, często bardzo znane, które kreują samodzielnie trendy modowe.
Next jest marką, która największe sukcesy święci po dzień dzisiejszy na rynku brytyjskim, ale również Polska stała się w pewnym momencie dla właścicieli tej spółki łakomym kąskiem.

Ciekawostką jest również niebywale dobrze rozbudowana oferta odzieżowa dla dzieci i młodzieży.
W salonach tej marki będziemy mogli bez trudu ubrać swoje dziecko w niebywale dobrze wykonane i wykończone ubrania, których noszenie będzie przede wszystkim dla naszych pociech niesamowicie wygodne.
Brutysjki gigant przez lata nauczył się jak konstruować ofertę odzieżową, a więc liczyć możemy na niebywale wielki wybór ubrań rozmaitego typu.
Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie i bez trudu poradzi sobie z zakupami ubrań tej marki odnajdując w nich styl, elegancję, ale i odrobinę szaleństwa.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt